BangerLands 3

BangerLands3

Bangerlands 3-Lojë Ndërplanetare Fuck

Bangerlands 3 është një lojë porno parodi, dhe si emri mund të sugjerojnë, ajo është e bazuar në Lojë Borderlands 3. Ashtu si në lojën origjinale, veprimi i kësaj loje parodie porno xxx po zhvillohet në planetë të shumtë. Edhe pse komploti duket shumë si në lëshimin origjinal, Linja E komplotit Bangerlands 3 u modifikua këtu dhe atje për të akomoduar disa skena të egra seksi. Unë nuk do të prish komplotin për ju, sepse kjo është një nga ato pak lojëra seksi në internet të cilat mund të luhen jo vetëm për skenat e nxehta të seksit, por edhe për historinë. Ju mund të lexoni më shumë rreth lojës në paragrafët e mëposhtëm të Rishikimit Tonë Të Ri Bangerlands 3.

Veprimi Dhe Seksi Në Bangerlands 3

Ashtu si në lojë origjinale, Bangerlands 3 ju jep mundësinë për të luajtur si karaktere të shumta. Grafika dhe ndërtimi i karakterit është jashtëzakonisht i ngjashëm në këtë lojë parodi pornografike në krahasim me origjinalin. Ju do të ndiheni sikur loja është krijuar nga të njëjtët zhvillues. Nuk do të më habiste nëse një çift programuesish do të mashtroheshin dhe do të zbulonin këtë version pornografik të lojës si një gjë anësore argëtuese që ata bëjnë në punë. Megjithatë, ka disa gjëra që ndryshojnë nga loja origjinale. Gjëja kryesore është se një karakter është një tranny. Unë nuk do t'ju them se kush është, sepse zbulimi i karit të saj të madh është një surprizë në vijën e komplotit të lojës.

Dhe në rast se po pyesni veten nëse do të merrni për të qij binjakët, përgjigja është po. Ekziston një skenë në të cilën do të keni një treshe Me Troy dhe Tyreen Calypso. Skena të tjera seksi po përfshijnë goditje poshtëruese të bandave në një bar zhytjeje në një planet të çmendur, disa goditje dhe kalërim të mrekullueshëm POV, dhe shumë stil për t'u dukur. Grafika është e mahnitshme. Kjo lojë është ndërtuar NË HTML5 dhe të gjithë personazhet kanë pjesë të përgjegjshme të trupit dhe lëvizje të mahnitshme. Unë do të shkoj aq larg sa të them se Bangerlands 3 është një nga paroditë më të mira të lojërave pornografike në internet në këtë moment.

Review Pros

  • Mirë Porno Lojë Parodi
  • Grafikë Të Shkëlqyer
  • Disa Skena Të Çmendura Seksi
  • Karakteri Trans

Rishikimi Cons

  • Linja Origjinale E Komplotit U Modifikua

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BangerLands3

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BangerLands3