Cumunista

Cumunista.com

Cumunista-Bëhuni Një Top Raft Fuck Djalë

Cumunista është lloji i lojës që i pëlqen fantazisë së çdo njeriu. Kush nuk do të donte të kishte një trup të përsosur dhe të qij modele të nxehta në të gjithë qytetin? Kjo është pikërisht ajo që ofron kjo lojë. Dhe kjo e sjell atë tek ju në grafikat më të mira të disponueshme në botën e lojrave pornografike në internet. Loja është krejt e re. Në fakt, është aq e re sa është akoma në beta. Ju keni mundësinë të jeni ndër lojtarët e parë që përjetojnë këtë lojë. Dhe nëse regjistroheni në sit tani, ju e merrni lojën plotësisht falas. Ju me të vërtetë nuk doni të humbisni këtë lojë.

Kombinon intensitetin e një imituesi seksi me argëtimin që mund të keni në NJË RPG. Ju do të jetë një djalë i cili lëviz në një qytet të ri dhe pushton çdo zogth të nxehtë në qytet. Unë do të doja të shihja një version të lojërave pornografike GTA të bëra nga të njëjtët zhvillues që krijuan Cumunista. Unë e kam luajtur këtë lojë nga fundi në fund tri herë dhe kam shijuar çdo moment të saj. Unë jam i sigurt që ju do të gëzojnë atë sa më shumë që kam bërë. Por për të vlerësuar me të vërtetë mjeshtërinë që shkoi në krijimin e kësaj loje, duhet të lexoni analizën time për të në paragrafët e mëposhtëm më poshtë.

Gameplay Dhe Seksi Në Cumunista

Gameplay nuk është aq komplekse, kryesisht sepse loja po përqendrohet shumë në takimet seksuale sesa në ndërtimin e karakterit tuaj. Sidoqoftë, do të shijoni argëtimin për të ecur nëpër qytet dhe për të kërkuar zogj të cilët mund t'i godisni.

Siç u përmend, historia është e drejtë përpara. Ju filloni një jetë të re në një qytet të ri dhe ju jeni ëndrra e lagësht e çdo zogu. Avatari juaj është një burrë i gjatë me flokë të errët me muskuj dhe tatuazhe dhe gjithashtu një karin masiv. Me ato avantazhe dhe me mjaft para në anën tuaj, ju mund të keni fjalë për fjalë çdo grua që takoni në këtë lojë.

Dhe seksi është kaq i kënaqshëm. Vibe e lojës është e njëjtë si në faqet e reja glamour porn e sotme, në të cilën vajzat janë duke shijuar seksin po aq sa burrat ndyrë ato. Ka gjithçka në këtë lojë, nga blowjobs dhe deepthroats në pussy drilling, cowgirl riding dhe shumë seks anal. Grafika e kësaj loje dhe vëmendja ndaj detajeve po e bëjnë seksin kaq të shkëlqyeshëm, dhe unë do t'ju tregoj më shumë rreth tyre në paragrafin vijues.

Grafika Dhe Fizika Në Cumunista

Grafika në këtë lojë janë thjesht të mahnitshme. Edhe pse personazhet janë realistë, ata e mbajnë atë aspekt të video-lojës, kështu që nuk duket e çuditshme si në rastin e lojërave të vjetra 3d. Në vend të kësaj, zhvilluesit u përqëndruan në aspektet fizike të lojës. Për shembull, pjesët e trupit janë të përgjegjshme dhe unë i dua detajet që shkuan në flokë, shprehjet e fytyrës dhe pjesët intime. Për shembull, pasi të keni nxjerrë karin tuaj nga gomari ose pidhi i një vajze, ai ende mbetet i goditur pak.

Shprehjet e fytyrës janë të shkëlqyera në lojë. Ju do të vini re një ndryshim si në fytyrë ashtu edhe në rënkimin e vajzave kur nxirrni karin nga pidhi i tyre dhe e vendosni në gomarët e tyre. Por kjo nuk do të thotë që ata nuk do të kënaqen me shpimin anal. Skenat cumshot janë gjithashtu të mahnitshme, sepse loja arrin të simulojë rrjedhën e sperma në këto fytyra babes dhe boobs. Dhe gjithçka është përfunduar nga mënyra se si zhvilluesit luajtën me dritë dhe hije për të integruar personazhet në mjedis dhe për të mos i bërë ato të duken ashtu si disa modele 3d në një letër-muri.

Bashkohuni Me Cumunista Tani!

Siç u përmend, ju mund të regjistroheni Në Cumunista falas . Nuk kërkohet asnjë informacion bankar. Vetëm një adresë e vlefshme emaili dhe konfirmimi i faktit që jeni mbi 18 vjeç. Pasi të keni marrë llogarinë tuaj, e cila nuk zgjat më shumë se një minutë, do të jeni gati për të luajtur. Shijoni këtë lojë në çdo shfletues ose pajisje që dëshironi. Sidoqoftë, unë rekomandoj ta luani atë në kompjuter, pasi një ekran më i madh do t'ju ofrojë një përvojë më gjithëpërfshirëse.

Review Pros

  • Beta E Hapur Falas
  • Gameplay Miqësore Për Femra
  • Kënde Të Shkëlqyera Të Kamerës

Rishikimi Cons

  • Reklama brenda
  • Asnjë forum

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me Cumunista

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito Cumunista